DONE_Hakkında_1610x508px -a1 IMG-7642

D-One Hakkımızda

D-One, bir Doğuş Oto Pazarlama ve Tic. A.Ş markasıdır. D-One, Doğuş Grubu çatısı altında müşterilerine Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri veren Doğuş Oto’nun 25 yıllık uzmanlığı ve güvencesiyle kurulmuştur.

D-One, Doğuş Oto ekosisteminin gücü, vasıfları ve tecrübesini arkasına alarak 360° filo yönetim hizmeti sistemi sunuyor. D-One, tüm filo hizmetini tek bir dijital platformdan yönetebilen, devamlılığı sağlarken verimliliği artıran, sürdürülebilirliğe katkı sağlayan, çevre dostu bir yaklaşım benimseyen, esnek ve hızlı yeni nesil filo yönetimi hizmetidir.

D-One ürün yelpazesi, yenilikçi çözümleri ile farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermekte ve sektöre özel çözümler sunmaktadır. D-One, filo yönetimindeki kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanmanız için size birçok fırsatlar ve hizmet modelleri sunuyor. “D-One Yönetim”, “D-One Analiz” ve “D-One Takip” hizmet modellerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Filonuzu yönetirken tasarruf etmek ve verimliliğinizi arttırmak için yanınızdayız. Bağlantılı araç filo yönetimi hakkında uzmanlarımızdan destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.