Akıllı Dashboard ile efektif filo yönetimi

Akıllı Dashboard; sağladığı teknolojik özellikler sayesinde araç filonuzu daha kolay ve etkili bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Akıllı Dashboard Size Hangi İmkanları Sunar?

D-One; anlık bilgi akışları, geri bildirimler, rota planlamaları gibi teknolojik özellikleri kullanarak araç filo yönetiminizi daha güvenli, verimli ve yalın hale getirir. Akıllı Dashboard raporları; araçların durum bilgisi, yakıt alım geçmişi, güvenli ve verimli araç kullanım raporlaması, acil durum bildirimi gibi ihtiyaç duyduğunuz birçok alanda sizi bilgilendirir. Bunun yanı sıra trafik cezası kesildiğinde, ceza makbuzu sistemde tanımlandıktan sonra ödeme hatırlatması bildirimi de mevcuttur.

Araç parkınızdaki filo araçlarınınız için daha az yakıt tüketimini hedefleyen, problemler karşısında hızlı çözüm bulan ve tüm verileri raporlayan bu hizmet; sizin için en uygun filo stratejilerini belirleyerek süreçlerinize değer katar.

Hizmet Kapsamı

akıllı-dashboard_zigzag-banner_1[1] akıllı-dashboard_zigzag-banner_1[1]

“Araç Durum Bilgisi” panelinden park halindeki, seyir halindeki, kontak açmamış, bağlantı problemi yaşayan veya rölantideki araçlarınızı takip edebilirsiniz. Akıllı Dashboard’da yer alan “Harita” paneli ise sürücünün rota planlamasını yapmasını kolaylaştırır.

akıllı-dashboard_zigzag-banner_2[1] https://cdn.d-one.com.tr/content/000000246_akilli-dashboard_zigzag-banner_21.jpg

“Yaklaşan İşler” paneli; araç kaskosu, trafik sigortası, araç kiralama sözleşmelerinin yenilenmesi ve trafik cezası ödemeleri gibi kritik işleri takip etmek için kullanılır. Havuz araç talepleri, “Onay Bekleyen Tahsisler” panelinde idari işler tarafından rahatlıkla görüntülenerek onaylanır.

dash_03 dash_03

“Bildirimler” paneli filodaki aracınızın kaza yapması veya çekici tarafından çekilmesi gibi anlık durum güncellemeleri sunar. Kırmızı renkte gösterilen acil durum bildirimi, her zaman panelin en üstünde kalarak önemli durumların takibini en hızlı şekilde yapmanızı sağlar.

dash_04 dash_04

“Bağlantılı Araç” paneli; filonuzdaki araçların günlük harcadığı yakıt miktarı, toplam sürüş süresi ve mesafesi, hız limitini aşmış araç sayısı gibi bilgileri içerir. Yakıt yönetimi, ani fren ve ani hızlanma gibi veriler; şirketinizin ortak veri havuzunda toplanarak sürücülerin performans puanını belirler.

Faydalı Bilgiler

MicrosoftTeams-image (7)

Filo Takip Programı Nedir?

Araç filo takip programı, neredeyse tüm araç filo süreçlerinin yönetilmesine katkı sunan teknolojik sistemlerdir.

Detaylı Bilgi
MicrosoftTeams-image (8)

Etkin Bir Filo Yöneticisinin Görevleri Nelerdir?

Etkin bir filo yöneticisinin görevlerini detaylandırmadan önce genel hatlarıyla filo yöneticisinin neler yaptığına kısaca bakalım.

Detaylı Bilgi

Uzmanlardan detaylı bilgi almak için hemen teklif formu doldur.

Detaylı Bilgi