Bağlantılı Araç İle Efektif Filo Yönetimi

“Bağlantılı Araç” ile filonuzdaki araçları takip ederek, günlük harcadıkları yakıt miktarı, toplam sürüş süre ve mesafeleri, harita üzerindeki anlık lokasyonları gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bağlantılı Araç Size Hangi İmkanları Sunar?

Bağlantılı Araç takip sistemindeki harita üzerinden lokasyon takibi, anlık araç durum bilgisi, sürüş performansı ve acil durum bildirimi gibi birçok özellikle; şirketinizdeki filo araçlarını daha rahat takip edebilirsiniz.

Bir kaza olduğunda aracın tam lokasyonu haritada anında bulunabilir. D-One, kullandığı teknolojik özelliklerle araç filo yönetiminizi daha güvenli, verimli ve yalın hale getirir.

Hizmet Kapsamı

baglanti_01 baglanti_01

“Araç Durum Bilgisi” panelinden park halindeki, seyir halindeki, rölantideki, kontak açmamış veya bağlantı problemi yaşayan araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece mesai saatinde yolda olması gereken araçlar, idari işler tarafından izlenebilir. Filonuzun daha detaylı takibi için ise “harita” panelini kullanabilir, acil durumlarda aracın son lokasyon bilgisine bu panelden ulaşabilirsiniz.

baglanti_02 https://cdn.d-one.com.tr/content/000000324_baglanti_02.jpg

“Dashboard (görselleştirilmiş kontrol)” paneli sayesinde, filonuzdaki araçların günlük harcadığı yakıt miktarı, günlük hız limit aşım sayısı, günlük performans puanı, toplam sürüş süresi ve toplam gidilen mesafe gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler veri havuzunda toplanarak sürücülerin performans puanını belirler.

baglanti_03 baglanti_03

“Raporlar” özelliği ile, yakıt alım geçmişi, sürüş performansı puanları, harita rotaları gibi sistemde takip edilen tüm kayıtlar detaylı rapor olarak da alınabilir.

baglanti_04 baglanti_04

“Bildirimler” paneli filodaki aracınızın kaza yapması veya çekici tarafından çekilmesi gibi anlık durum güncellemelerini sunar.

Faydalı Bilgiler

MicrosoftTeams-image (7)

Filo Takip Programı Nedir?

Araç filo takip programı, neredeyse tüm araç filo süreçlerinin yönetilmesine katkı sunan teknolojik sistemlerdir.

Detaylı Bilgi
MicrosoftTeams-image (8)

Etkin Bir Filo Yöneticisinin Görevleri Nelerdir?

Etkin bir filo yöneticisinin görevlerini detaylandırmadan önce genel hatlarıyla filo yöneticisinin neler yaptığına kısaca bakalım.

Detaylı Bilgi

Uzmanlardan detaylı bilgi almak için hemen teklif formu doldur.

Detaylı Bilgi