Operasyonel Tecrübe İle Efektif Filo Yönetimi

D-One, Doğuş Oto ekosisteminin gücü, vasıfları ve tecrübesini arkasına alarak filo araç parkınızdaki tüm marka ve model araçlar için 360° filo yönetim hizmetini sunuyor.

D-One Operasyonel Tecrübe

D-One ürün yelpazesi, yenilikçi çözümleri ile farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermekte ve filo süreçlerinize özel çözümler sunmaktadır.

Sahip olduğu geniş satış ve servis ağıyla, Türkiye’nin birçok noktasında filo araçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri karşılamaktadır. Araç satın alım, ikinci el araç satış, araç kiralama, servis işlemleri, yol yardım, şehir içi ve şehirler arası araç transferi gibi operasyonel hizmetlerde D-One tecrübesi ve geniş ağıyla her zaman sizin yanınızda.

Hizmet Kapsamı

operasyonel-tecrube_zigzag-banners-1[1] operasyonel-tecrube_zigzag-banners-1[1]

D-One’nın anlaşmalı servislerindeki hizmetleri, filonuzdaki tüm marka ve model araçlarınız için kullanabilirsiniz.

operasyonel tecrube_zigzag banners-2 https://cdn.d-one.com.tr/content/000000346_operasyonel-tecrube_zigzag-banners-2.jpg

Yol yardım, ekspertiz, lastik işlemleri gibi operasyonel hizmetler için de D-One’nın sahip olduğu geniş ağdan faydalanabilirsiniz.

Faydalı Bilgiler

MicrosoftTeams-image (7)

Filo Takip Programı Nedir?

Araç filo takip programı, neredeyse tüm araç filo süreçlerinin yönetilmesine katkı sunan teknolojik sistemlerdir.

Detaylı Bilgi
MicrosoftTeams-image (8)

Etkin Bir Filo Yöneticisinin Görevleri Nelerdir?

Etkin bir filo yöneticisinin görevlerini detaylandırmadan önce genel hatlarıyla filo yöneticisinin neler yaptığına kısaca bakalım.

Detaylı Bilgi

Uzmanlardan detaylı bilgi almak için hemen teklif formu doldur.

Detaylı Bilgi